Aftermath Records

 استدیو رکورد افتر مث

Aftermathیک استدیو رکورد آمریکایی است که توسط تهیه کننده و خواننده رپ “دکتر دره” ساخته شده است.

این شرکت به عنوان یک شرکت تابعه از گروه موسیقی جهانی Interscope Records توزیع می شود. اقدامات کنونی شامل دکتر دره ، امینم ، کندریک لامار ، اندرسون پااک و جاستوس با کارهای قبلی شامل 50 Cent ، Busta Rhymes ، The Game ، Raekwon ، Eve ، Rakim ، Jon Connor  و بسیاری دیگر است.

اقدامات این لیبل طی سالها گواهینامه های RIAA از پلاتین یا بالاتر را در 20 آلبوم منتشر شده 28 خود به دست آورده است.

 

به محض خروج او از Death Row Records در 22 مارس 1996 ، دکتر دره سریعاً Aftermath Entertainment را از طریق Interscope Records راه اندازی کرد.

این مرکز به عنوان “برچسب بوتیک” تأسیس شد که به “کیفیت بیش از کمیت” افتخار می کند ، و روی تعداد کمی از نسخه های برجسته متمرکز است.

دکتر Dre ارائه می دهد Aftermath به پایان سال با هنرمندانی که جزء اولین افراد معتبر این برچسب بودند ، منتشر شد (البته اکثر این نمایشنامه ها به سرعت از شرکت جدا شدند). پ

Aftermath records

در سال 1997 ، داون رابینسون عزیمت خود را از گروه R&B En Vogue اعلام کرد و او با Aftermath امضا کرده است. با این حال ، پیش از پایان سال ، او ناگهان برچسب را ترک کرد و ادعا کرد که دکتر درا خیلی آهسته بود که توپ را برای پروژه خود بدست آورد.

در پاییز سال 1997 ، Aftermath تنها پروژه مشترک گروه ابر هیپ هاپ The Firm(متشکل از AZ ، Foxy Brown ، Nas  و Nature) را منتشر کرد.

علیرغم آلبوم بسیار پیش بینی شده ای که تولید و حضور خود دکتر دکتر داشت ، و در بالای بیلبورد 200 و مجوز پلاتین قرار گرفت ، آن را زیر انتظار تجاری فروخت. این گروه متعاقباً منحل شد. قرار بود اکران بعدی Aftermath توسط رپ کینگ تی انجام شود. آلبوم او ، با این حال ، قفل شد ، و King Tee در سال 2001 از تعهدات قراردادی خود آزاد شد.

آخرین امپراتور نیز در این مدت به امضا رسیده بود ، اما به دلیل اختلافات خلاقانه با A&R در پس از آن قفل شد.

استدیو aftermath

پس از توصیه رئیس جیمز ایووی ، رئیس Interscope Records ، پس از آن ، دوشنبه 9 مارس 1998 ، قرارداد رپر دیترویت امینم را امضا كرد ، دقیقاً یك سال پس از مرگ بیگگی.

سال بعد (1999) ، آلبوم اولین برچسب اصلی Eminem با نام The Slim Shady LP منتشر شد.

این آلبوم در صدر جدول آلبوم های بیلبورد قرار گرفت ، به چهارمین پلاتین گواهینامه رسید ، و به طور مسلم اولین نسخه موفقیت آمیز این آلبوم شد.

همچنین در سال 1999 ، Aftermath سال 2001 منتشر کرد ، پیگیری دکتر در آلبوم 1992 با عنوان “مزمن” (1992). این آلبوم شش بار پلاتین نیز به تصویب رسید.

چندین هنرمند دیگر نیز به آن وارد شدند و بعداً از عواقب بعدی ، از جمله هیتمن و راکیم به دلیل درگیری های تولید کنار رفتند. مشکلات حقوقی خواننده Truth Hurts را مجبور کرد که پس از انتشار آلبوم خود ، از برچسب کنار بیاید.

Aftermath  آلبوم نخستین آلبوم های بزرگ چند پلاتینی 50 Cent را منتشر کرد و از طریق سرمایه گذاری مشترک با Shady Records در سال 2003 با یک شرکت مشترک با Shady Records تهیه کرد. سرمایه گذاری با ضبط G-Unit 50 Cent در سال 2005.

افتر مث

اندکی پس از انتشار The Documentary ، تنش بین The Game و 50 Cent به آتش کشیده شد و در نتیجه The Game Aftermath Entertainment را در اواسط سال 2006 ترک کرد.

Busta Rhymes  همچنین به امضاء رسید و یک آلبوم را نیز منتشر کرد که بعداً به دلیل درگیری با سر Interscope ، Iovine از این برچسب خارج شد.

آلبوم او ، پس از آن با عنوان “برکت” ، از زمان بازگشت به عنوان پس از بازگشت من در کارشناسی ارشد ، قرار بود در Aftermath منتشر شود.

بعداً گزارش شد كه هنگام عقد قرارداد با یونیورسال موتاون ، این آلبوم از طریق معامله ی Universal Motown با نام Flipmode Entertainment منتشر می شود Stat Quo همچنین در سال 2008 با ذکر تفاوت در جهت ، از این برچسب آزاد شد.

در اوایل سال 2009 ، Slim the Mobster در یک سرمایه گذاری مشترک با Shady Records و G-Unit Records به Aftermath امضا کرد.

اما بعداً او فقط به پیامدهای بعدی منتقل شد. در حالی که در اواخر سال 2009 ، رپ دیترویت هیز به سرمایه گذاری مشترک با گروه موسیقی Mosley Timbaland امضا شد اما بعداً از قرارداد وی آزاد شد.

در ژانویه سال 2010 ، مشخص شد كه اسقف لامونت به دلیل تأخیر مکرر در اولین اثر خود ، “اصلاحات” ، این برچسب را ترک کرده است.

بعداً در ژانویه سال 2010 ، گیم تصویری از وی را در توییتر خود منتشر کرد که زنجیرهای Aftermath را با یک عنوان نوشت: “خنده دار است که چطور همه چیز به صورت کامل می رسد”. بعداً وی تأیید كرد كه به سرگرمی Aftermath بازگشت ، اما بعداً تأیید شد كه وی به برچسب استعفا نداد.

در اکتبر 2011 ، دکتر دره با محافظان خود Slim the Mobster و کندریک لامار شروع به کار کرد. در 17 اکتبر 2012 ، Slim the Mobster رسما از این برچسب آزاد شد. در مارس 2012 ، اعلام شد که کندریک لامار رسما با برچسب امضا کرده است. در تاریخ 15 اکتبر 2013 ، در طول جوایز BET Hip Hop Awards Flint ، جان کانر ، خواننده ریز میشیگان اعلام کرد که امضای خود را برای Aftermath Entertainment اعلام کرده است.

در 20 فوریه 2014 ، 50 Cent عزیمت خود را از قرارداد ضبط Interscope اعلام كرد كه شامل معامله وی با Aftermath Entertainment و Shady Records بود.

در 14 مه 2014 ، مشخص شد كه تریو یوگی تولید كننده تله به عنوان تهیه كننده و برچسب OWSLA Skrillex را به عنوان یك هنرمند ضبط امضا كرد.

در مصاحبه سپتامبر 2015 با آقای ویوی ، خواننده آسیا برایانت اظهار داشت که او در حال مذاکره برای امضای معامله با Aftermath است. این خواننده در آخرین آلبوم دکتر در ، کامپتون نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید