آلاینا لاینی مترز

آلاینا لاینی مترز

آلاینا لاینی مترز دختر آمریکایی است که توسط خدای رپ یعنی امینم به سرپرستی گرفته شده است.در واقع وقتی امینم او را به سرپرستی قبول کرد مورد توجه مردم و رسانه ها قرار گرفت.

امینم که یکی از تاثیرگذار ترین شخصیت ها در موسیقی رپ به شمار می رود از زندگی شخصی خودش اطلاعاتی را منتشر نمی کند.

مقاله زندگی نامه امینم می تونه کمک بسیار خوبی برای درک بهتر از وی رو بهتون نشون بده.

به همین دلیل است که دختر وی یعنی آلاینا لاینی مترز کاملا کم حرف است و در هیچ رسانه اجتماعی ای فعالیت ندارد تا سال 2020 ، وی هم اکنون حدود 27 سال سن دارد.

زندگی شخصی آلاینا لاینی مترز

زندگی شخصی آلاینا لاینی مترز

آلاینا در 3 می 1993 در آمریکا به دنیا آمده است و تابیعیت آمریکا را دارد.که البته نام وی در زمان تولد آماندا ماری اسکات بود.او دختر داون اسکات است ( خواهر دوقلوی همسر سابق امینم ).

هویت پدر آلاینا هنوز هم مشخص نیست، مادر وی یعنی داون اسکات به دلیل فقر و دست و پا گرم کردن با افسردگی سرانجام به دام اعتیاد مواد مخدر افتاد.

امینم از هیچ تلاشی برای ترک اعتیاد وی دریغ نکرد اما هیچ نتیجه ای دیده نشد! و خودش سر انجام سرپرستی آماندا را بر عهده گرفت.

بعد از به سرپرست رسیدن آلاینا توسط امینم نامش از آماندا به آلاینا تغییر یافت.آلاینا در آمریکا متولد شده است و تابعیتی آمریکایی دارد.

وی دارای دو خواهر و برادر با نام های هلی جید و ویتنی  اسکات مترز است.علاوه بر آن مادر بیولوژیکی وی دارای دو فرزند به نام های آدام و اسکات است.

آلاینا در روابط عمومی دانشگاه اوکلند تحصیل کرده است و البته که اطلاعات دقیق دیگری درباره تحصیل او وجود ندارد.

امینم بعد از ازدواج با کیمبرلی اسکات هیلی را به دنیا آورند و البته که امینم حضانت کامل دتر همسشر یعنی ویتنی اسکات مترز را بر عهده گرفته است.

در واقع آلاینا با نزدیکی زیادی با هیلی و ویتنی بزرگ شده است.

رابطه امنیم با زندگی شخصی آلاینا لاینی مترز

رابطه امینم با آلاینا لاینی مترز

اگر از لحاظ درستش حساب کنیم ، آلاینا خواهر زاده امینم است و آلاینا امینم را قبل و حتی بعد از سرپرستی دایی خطاب می کند.این دو رابطه بسیار خوبی دارند به صورتی که امنیم حتی در برخی از موزیک های خود از وی نام برده است.

به دلیل عدم داشتن شبکه های اجتماعی و زندگی کاملا مخفی آلاینا هیچ خبری از مجرد و متاهل بودن وی وجود ندارد

طبق گزارش هایی که صورت گرفته است آلاینا شغلی عادی ندارد. امینم یک بار چیزی در حدود 375000 هزار دلار برای هر سه دختر خرج کرده است تا گردنبند های تطبیقی را برای هر سه آن ها بسازند.

هیچ منبعی این خبر را درست و یا تکذیب نکرده است ولی می گویند که آلاینا برای خرجی زندگی از امینم که میلیون ها دلار از صنعت موسیقی کسب می کند ، پول دریافت می کند.

سخن آخر

امیدواریم که از مقاله آلاینا لاینی مترز لذت برده باشید، نظرات خودتون رو درباره امنیم و دخترخوانده اش کامنت کنید.

مطالعه مقاله اولد اسکول چیست به شما پیشنهاد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید